top of page

ספר הזיכרון שלי מעובד לפורמט דיגיטלי
פרוייקט זיכרון המוקדש לדימה מינקין ז"ל חברי היקר שנפטר בטרם עת בגיל 40.

פרוייקט חדש מבית הפורמט הדיגיטלי שלי. לאחר הצלחת פרוייקט סיפור חיים בו אני מעלה סיפורים של ניצולי שואה וזאת בחינם וללא כל תמורה נפלה בליבי החלטה לעבור לשלב נוסף שהוא ספרי זיכרון לנופלים במערכות ישראל. חשבתי המון, ישבתי עם עצמי ולבטים רבים היו בתוכי האם כבן למשפחה שכולה לגשת לנושא רק של חללי מערכות ישראל ונפגעי פיגועים ובסוף לאחר המון התלבטויות ולאחר שרבתי עם עצמי לא מעט החלטתי לשנות את הפרויקט ולפנות לקהל רחב יותר וזאת על מנת לתת לכל אחד שרוצה להעלות זיכרון שלו לעשות את זה בדרך נאותה ובמחיר הוגן.

פרוייקט סיפור חיים, נעשה כפרוייקט שכולו על בסיס חינמי. כל העלויות של הפרוייקט הן עלי כולל העיבודים, רשיונות של הספרים והארוח בשרת. זו הבחירה שלי מתוך הלקאה על חטא שאני לא תיעדתי את הסיפורים של סבי, סבתי וכל המשפחה שלי מצד אמא שהוכחדה בשואה. פה ראיתי לנכון מתוך החלטה אישית שבדרך זו אני לפחות אדאג שאת מה שאני לא עשיתי עם משפחתי וגם מה שאני יודע שלא מעט לא העלו את סיפורם בגלל עלות כספית, יוכל להתממש ועד הסוף והסיפור הזה יעלה בדרך עם הרבה כבוד.

ועכשיו שהיו הלבטים שלי בספרי הזיכרון, חשבתי על אלה שנהרגו בפעילות בצבא, ולאחר מכן חשבתי על אלה שנהרגו בפעולות האיבה, ולאחר מכן חשבתי וראיתי כל הזמן בעיתון את התמונות של הנפגעים בתאונות הדרכים והלב מתפוצץ, ולאחר מכן התאבלתי בעצמי על חברי הטוב שמת ... ככה פתאום בלי שום סימן שמשהו הולך לקרות, ולאחר מכן ראיתי את הדוד שלי שנפטר מסרטן ואת חברתם הטובה של הוריי שלאחר שנסעה איתם לנסיעה חלומית קיבלה הודעה מהרופא שנשארו לה עוד חודש ימים לחיות, ולאחר מכן ראיתי את אמיר פיי גוטמן שפתאום.... נדם והחלטתי שבעצם אם אני אסגור דלת למישהו שרוצה להנציח את הזיכרון שלו, אני ארגיש עם זה רע.

החלטתי לכן להפוך את הפרויקט הזה לפרויקט לאומי שבעצם יאפשר לכל אדם ואדם שירצה להנציח את זיכרון היקיר/יקירה לו מכל ויוכל להעלות את הסיפור שלהם על מנת שכולם יוכלו לקרוא.

אלה ספרים שניתנים לקריאה בחינם. אלה ספרים שיעלו כאן בראייה שיהיו ציבוריים ופתוחים לעיניי כל ואם אדם ירצה יוכל גם לקבל קבצים על מנת להטמיע את הקבצים אצלו אבל כל ספר שיבוצע יעלה פה באתר הזיכרון – הזיכרון שלי – סיפור חיי.

פרויקט הזיכרון יהיה על שמו של חברי הטוב והיקר שנפטר – דימה מינקין זכרו לברכה.

הפרויקט פתוח לכל מי שירצה להעלות ספר / סיפור זיכרון.


מגבלת הדפים תהיה – עד 350 עמוד.


לביצוע יהיה מחיר אחיד ולא משנה מספר העמודים והוא יהיה 250 ש"ח

(אין תוספת מע"מ אני עוסק פטור)


בסכום הזה יתבצע גם העיבוד הדיגיטלי, גם הארוח של הספר לתקופה בלתי מוגבלת כל עוד ....אני  קיים ומקיים את עבודתי בפורמט הדיגיטלי שלי ומחזיק את שטח האחסון הזה פעיל ו"חי".


על מנת שתוכלו להיות חלק מהפרויקט ולפרסם את הסיפור יש להעביר לי:
קובץ PDF של הספר מכריכה קדמית פנים הספר ועד הכריכה האחורית
תמונה של הנפטר שספר הזיכרון על שמו ותאריכים של שנות חייו ושם מלא
בנוסף יש להעביר את שם הנפטר באנגלית כפי שהוא מוכר על ידכם

(שם פרויקט בעבודה)
אם ישנם סרטונים ביו טיוב או VIEMO  ניתן להטמיע אותם בתוך הספר 

בפרויקט סיפור חיים – לקחתי את כל העלויות על עצמי מתוך ראייה שניצולי השואה לא יכולים ברובם להרשות לעצמם להוציא כסף על פרסום ספר או סיפור ומצד שני כהלקאה על חטא של עצמי.

בפרויקט הזיכרון שלי המחיר הוא סמלי ואחיד והוא גם לא דומה ולא משקף מחירים של פרסומים אחרים במסגרת הפעילות של האתר הפורמט הדיגיטלי שלי.
 
הפרויקט יקבל מיני אתר משלו במסגרת האתר הפורמט הדיגיטלי שלי ואם אצליח לארגן תרומות  על מנת לפתוח אתר בנפרד זה יתבצע עם הזמן.

אם אצליח לגייס תרומות במידה משמעותית, אני מתחייב לא לבקש בכלל כסף על עיבוד ספרי זיכרון אבל בשלב זה על מנת לצאת לדרך עם הפרויקט קבעתי את הסכום הזה, קבעתי את הדרך שהכל יתקיים ואני מזמין אתכם להנציח את היקר לכם מכל באם נכתב ספר עליו או עליה או עליהם.

אין מצב שנשכח את היקרים לנו, הם חרוטים עמוק בליבנו.

אין מצב שנשכח את היקרים לנו, זה שהם לא פה כבר זה לא אומר שהם לא חלק מנשמתנו.

אם כתבתם ספר, אם יש לכם קובץ אתם מוזמנים לפנות והספר הזה ייצא לאור באופן דיגיטלי.


מראש אני מדגיש, שעדיפות בביצוע העבודות מבחינתי היא קודם כל עבודה שוטפת של הפרנסה שלי אבל מעבר לכך, כל ספר שאקבל והקבצים יגיעו יעלה עד שבוע ימים מרגע שהקבצים יישלחו לכל המאוחר.

זה יכול להיות ספר.
זה יכול להיות מחברת של סיפורים קצרים סרוקים.
זה יכול להיות אלבום תמונות.
זה יכול להיות מצגת שתועבר לקובץ מתאים.
אפשר להציג את זה כספר מדפדף
אפשר להציג את זה כדפים כמו מצגת
אני זקוק לקובץ PDF ומכאן נצא לדרך וננציח את הזיכרון.


הזיכרון בנשמה תמיד נשאר.
הזיכרון בלב תמיד יישאר.
התיעוד יביא לנו להיזכר בימים היפים שהיו ולא נשכח.
אני לרשותכם, תוכלו לשלוח הודעה ולהתייעץ
תוכלו לשאול שאלות
ותוכלו לשלוח את הקבצים על מנת שנצא לדרך וננציח את היקיר לכם מכל

bottom of page