top of page
Globalization concept

חוברת / ברושור בפורמט דיגיטלי

חוברת / ברושור דיגיטלי, נבנה בטכנולוגיית פורמט דיגיטלי מקוון Html5 וניתן לקרוא על התכונות בדף פורמט דיגיטלי – לחצו כאן לעיון בהסבר המלא עליו.

 ​

נחלת העבר הייתה חוברת או ברושור מנייר וכיום הם כבר יכול להירשם בספר ההיסטוריה. כיום עסקים, ארגונים, הוצאות לאור ועוד עוברים לשיטת הפקה דיגיטלית - נוחה יותר, מהירה יותר וקלה להפצה, נגישה יותר וגם חסכונית יותר ויותר מזה מוצר ירוק וידידותי לסביבה. מוצר נגיש מכל מחשב, סמרטפון וטאבלט.

יתרון ענק לחוברתבפורמט דיגיטלי הוא כמות גדולה של דפים שניתן להעלות בו, מידע רב ומגוון, גרפיקה צבעונית משובבת נפש,  וידאו, קישורים, אינטראקציה וכל זה הופך את הקריאה והשימוש בחוברת לחגיגה נפלאה.

 

דקות אחרי שהחוברת יוצאת ממחלקת הגרפיקה הוא כבר יכול להיות מונחת בכל תיבת דואר אלקטרוני, מערכת דיוור, פייסבוק, ווסטאפ או כל רשת חברתית אחרת.

 

לציין, החוברת יכולה להיות או פתוחה לעיניי כל או באמצעות קידוד של קוד כניסה אחד לכל המשתמשים (אין אפשרות לקוד לכל משתמש).

כיום בעידן הדיגיטלי אשר בו אנו רוצים שהמידע יגיע מהר, ייחסכו עלויות, יהיה חדשני ואטרקטיבי ויותר מהכל יהיה נגיש בכל מכשיר דיגיטלי כמו מחשב, סמרטפון טאבלט וכל זה בלי הורדת תוספים, הפתרון הוא חוברת בפורמט דיגיטלי מקוון שנפתחת מקישור יחיד בכל מכשיר ומכשיר ובכל מערכת הפעלה.

​​​

ערך מוסף בחוברת הדיגיטלית הוא האפשרות להוסיף קישורים בכל כמות שתרצו לאתרים חיצוניים, לאתר שלכם, פייסבוק, וכן קישורים פנימיים וקישורים לאימיילים וכמו כן הטמעה של וידאו שנמצא מקוון ב You Tube וViemo  .

בנוסף נבנה תוכן עניינים וירטואלי שמאפשר ניווט מהיר בתוך החוברת וההמלצה שלי היא שתוכן הענייניים ייפתח אוטומטית ואם אדם לא רוצה את התוכן הוא יכול לסגור אותו בהקשה קטנה.

 

מיד עם תום בניית הגרפיקה, החוברת עוברת לעיבוד לפורמט דיגיטלי, היא עוברת הליך של עיבוד קובץ ה PDF של החוברת, הוספת קישורים חסרים, בניית תוכן וירטואלי וקישורים לתוכן מובנה ולאחר מכן עומדות בפני הלקוח שתי אפשרויות:

 

האחת

הלקוח מקבל את הקבצים להטמעה בשרת שלו

 

השנייה והיא המקובלת היום יותר

לקוח מתארח עם החוברת/ברושור בשרת של הפורמט הדיגיטלי ומקבל קישור שאותו הוא יכול להפיץ.

היתרון בשיטה זו היא שאין צורך ללקוח לגעת בקבצים ולאחר שלקוח העביר את קובץ ה PDF הוא מקבל מאיתנו קישור להפצה.

 

עדכונים ותיקונים

אחד הנושאים החשובים ביותר הוא נושא עדכון דפים / החלפת דפים בגרסה הדיגיטלית.

בניגוד לגרסאות הנייר שהופקו בעבר שם אין אפשרות לתקן אחרי שהחוברת יצאה לפרינט, כאן, בפורמט הדיגיטלי ישנה אפשרות כזו ומומלץ ללקוחות לנצל אותה ולהשתמש בה על מנת שהחוברת תמיד תהיה מעודכנת ויותר מזה חפה מטעויות כאלה או אחרות.

העדכונים הם חינמיים לפי ההסבר הבא:
במהלך החודש הראשון לאחר העיבוד לפורמט דיגיטלי ניתן להחליף או דפים בודדים או קובץ שלם.

לאחר חודש מרגע ההפקה ניתן להחליף דפים בודדים שבהם גיליתם תקלות, טעויות, שיניתם למדתם והבחנתם שצריך לשנות דף כזה או אחר וההחלפה היא כירורגית, קרי, החלפת דף מול דף וזאת בדרך טכנולוגית ייחודית שקיימת בשרות.

החלפת הדפים היא ללא כל עלות.

אני לכל לקוח מודיע מראש – לא להסס לפנות אם יש תיקונים ושינויים, אז אעבוד קצת יותר אבל לכם, יהיה תמיד פרסום עדכני ולא פרסום עם טעויות או תקלות.

כאשר החוברת מתארחת בשרת שלי, ההחלפה היא שקופה והעדכון הוא שקוף קרי, הוא לא יורד לרגע מהשרת והכל משתנה בלחיצת כפתור אצלי לאחר העדכון.

באם הקבצים נמצאים בשרת שלכם, הדבר אומר לקבל ממני גרסה חדשה של קבצים, להסיר את הקבצים  הישנים ולהעלות חדשים במקומם באותו מקום.

 

 

​לקוח המפיק מספר חוברות זכאי לקבל ממני מדף ספרים וירטואלי בו יהיו מרוכזים כל הפרסומים שלו. זכות זו היא חינמית למזמינים לפחות חבילה של 6 חוברות ומעלה ובאופן תדיר.
 

איך מפיקים חוברת / ברושור בפורמט דיגיטלי html5 ?

בעת הפקת החוברת נבנית תבנית ייחודית שמתאימה ללקוח, כולל גוונים, קישור לאתר הלקוח מסרגל עליון, אפשרות להוספת קוד גוגל אנליטיקס ולוגו שמוטמע בעת טעינת העיתון.

כל אלה נבנים מראש על מנת שתהייה התאמה מקסימלית לרוח אתר / עסק הלקוח.

 

כאשר קובץ ה PDF מוכן הוא מועבר אלינו ויש לסגור אותו ב 150 DPI ולהסיר את הבלידים (שולי הדפסה)  כך שהגודל שנשלח אלינו הוא גודל "נטו", קרי גודל הדף כפי שהוא מעוצב.

 

יש לשים לב בחוברת לנושא התמונות. במידה וראיתם שבסגירה של 150 DPI התמונות עדיין לא הגיעו לאיכות מקסימאלית, מומלץ לסגור את הקובץ ברזולוציה של 300 DPI ולא משנה אם הקובץ יהיה גדול יותר – חשוב שהאיכות תהיה טובה ומשמעותית.

במידה וללקוח אין אפשרות להסיר את שול ההדפסה אנו נעשה מאמץ לסייע בנושא.

 

לקוח יקפיד להטמיע בתוך החוברת את  הקישורים הרלוונטיים עבורו לאתרים, אימיילים וכל דבר שיראה לנכון שהוא רוצה שיהיה לו קישור הן חיצוני והן פנימי. כמו כן במידה ובונים תוכן פנימי מומלץ גם לבצע את הקישור לעמודים הפנימיים.

לאחר שהקובץ מגיע אלינו מתבצע העיבוד, נבנה תוכן עניינים וירטואלי והעיתון מוכן כרגע לעיבוד סופי.

לציין, ניתן גם להוסיף אפשרות של הורדת החוברת כ PDF וכמו כן ישנה שליטה על כל אפשרות כמו הדפסה, שיתוף וכד' כך שאם אינכם מעוניינים באלמנט כזה או אחר יש להעביר את הבקשה אלי על מנת שאסיר את האופציה מהעיתון הדיגיטלי.

בסיום העיבוד לפורמט הדיגיטלי עומדות בפניכם שתי אפשרויות:

האחת – לקבל את סט הקבצים לצורך הטמעה בשרת שלכם, היקף הקבצים יכול לנוע בין 50 ל 300 מגה ואף יותר, תלוי בגודל הקבצים והגרפיקה אותם העברתם.

השנייה -  עם אפשרויות מרובות יותר היא האירוח על השרת של הפורמט הדיגיטלי וכאן נפרש בפניכם עולם שלם של אפשרויות:

אם חוברת דיגיטלית מתארחת בשרת הפורמט הדיגיטלי אתם מקבלים ממני קישור אותו הנכם יכולים להפיץ לכל גורם שתרצו.

 חשוב לזכור! 

לא הרבה זמן אחרי שהפקת החוברת מסתיימת היא כבר מוכנה להפצה. אתם יכולים בעזרת דיוור מהיר להעביר לכל אדם ואדם את הקישור שלכם כך שהוא מספר דקות אחרי שהסתיימה ההפקה לפורמט הדיגיטלי יכול כבר להיות אצל הקוראים שלכם במחשב או המכשיר הנייד. הוא גם יכול לעלות לדף מרוכז שלכם או לאתר שלכם ואו לכל מקום אחר וזמין לכולם במהירות ויעילות בכל מכשיר ומכשיר באשר הוא – מחשב, סמרטפון וטאבלט.

לציין נקודה מעניינת, בשעות היום, מסתבר ששיא הקריאה היא באמצעות המחשב האישי בגרסה המדפדפת, בשעות אחר הצהריים, ערב, השיא עובר לגרסת הסמרטפונים והטאבלטים ובלילה זה משתווה. את הנתונים האלה אני רואה במסגרת מעקב מסודר דרך גוגל אנליטיקס שמראה את ההתפלגות של הקוראים של המגזינים.

רבים היום מעיינים בחוברות הדיגיטליות דרך המכשירים הניידים וכאן, הקישור נפתח באופן מלא ואיכותי ומאפשר לכל אחד באשר הוא ומכל מכשיר או מערכת הפעלה לקרוא, לקבל את המידע ולהיות בעניינים של הפרסום שלכם. זה ערך מוסף ולציין, הכל מקישור אחד שמתאים את עצמו לכל מכשיר באשר הוא. זה מוסיף המון ומעלה את כמות הקוראים באופן מהותי ואיכותי.

snip_20181120135239.png
bottom of page