top of page

בחירות ירוקות

בחירות ירוקות - ישראל זינגר.png
בחירות ירוקות - שלמה בוחבוט.png
בחירות ירוקות - אשכול שוקרון.png
בחירות ירוקות - מוטי חטיאל.png

הבחירות לכנסת בפתח, והקריאה היא לכל המתמודדים לצאת לבחירות ירוקות - לא עוד לכל הפוסטרים, הפלאיירים וכל הניירות למינהם שמציפים את הרחובות ובסופו של דבר גם לא נקראים וזרוקים בכל פינה.

 

הפורמט הדיגיטלי שלי מביא לכם את כל הכלים להעברת מסרים יעילה באמצעות ברושורים דיגיטליים מקוונים כך שבקלות ניתן להעביר לכל אדם ואדם את המידע, בלי כל מאסת הנייר הגדולה שמעבר לכך שהיא מביאה לכלוך ומועקה היא גם מאד יקרה להדפסה והפצה.

הברושור הירוק, מאפשר לכם בקלות, דרך מערכות המסרים להעביר דך אימיילים, ווסטאפ וכדומה קישור אחד שיפתח מסמך שיתאים לקריאה גם מהמחשב, גם מהסמרטפון וגם מהטאבלט בקלות. וכך כל אחד יוכל לקרוא את המסרים או במחשב בגרסת חוברת או בסמרטפון באמצעות SMS או ווטסאפ, או באמצעות הטאבלט.

מצד אחד - לא עוד נייר
מצד נוסף - חיסכון כספי עצום
מצד אחד - העברת המסרים שלכם באופן מהיר יעיל ואיכותי וכל זה מקובץ PDF שאתם מכינים ודקות לאחר שהוא מוכן בגרסת פורמט דיגיטלי HTML5 הוא כבר יכול להגיע לכל אחד ואחת באמצעות מערכות ההפצה.

תוכלו להעביר מסרים, מצעים וכל מידע אחר שחשוב לבוחרים לדעת, תוכלו להוסיף קישורים לאתרים או לדברים חשובים ולא רק זה גם תוכלו להטמיע וידאו שנמצא ב YOUTUBE או VIEMO והוא יכול להכנס כחלק מההפקה.
המטרה - העברת מקסימום אינפורמציה בדרך קלה, פשוטה, חכמה, מהירה ולא יקרה.

באמצעות הפורמט הדיגילי שלי אני מציע לכם במקום לבזבז כסף על הפקות נייר להפיק את הפרסומים שלכם בגרסה דיגיטלית אינטרנטית.

 

הפקה כזו בעצם מאפשרת לכם אינטראקציה מהירה, נוחה וקלה עם ציבור הבוחרים שהיום כמעט כולו מחובר לרשת האינטרנט והרשתות החברתיות ופחות אוהב את הפרסומים מנייר.

לציין, קל מאד ופשוט מאד להטמיע את הפרסום הדיגיטלי ברשתות החברתיות ובאתרי אינטרנט ועוד יותר פשוט לשלוח את הפרסום הזה באימייל, ווטסאפ או SMS.

 

לציין, ברגע שאני מעלה את הפרסום שלכם לשרת שלי, ניתן לקרוא אותו בכל מקום ומקום, אתם לא צריכים להתעסק עם קבצים, רק להעביר את קובץ ה PDF שלכם, ואני בזמן קצר אעביר לכם קישור שאותו תפיצו.
בו זמנית יכולים להכנס לפרסום שלכם אלפים רבים של אנשים - אני עד היום התנסתי ב 3000 איש שנכנסו בו זמנית לפרסומים וזה גם יכול להיות מספר גדול יותר והכל באופן ברור מהיר בלי האטה.

 

ההפקה היא פשוטה:

אתם מעבירים קובץ PDF במספר זוגי של עמודים

מטמיעים בקובץ קישורים לאתרים חיצוניים ואו קישורים פנימיים

במידה ותרצו להוסיף סרטון מקוון השאירו חלל ריק ובו אני אטמיע את הסרטון שלכם שתעבירו לי את הקישור.

יוטמע לוגו שלכם בטעינת החוברת

יוטמע קישור שלכם לאתר הרלוונטי בסרגל עליון

ייבנה תוכן עניינים וירטואלי שיקל את התנועה

מעבר לזה כל צבעי הפרסום שלכם יהיו מותאמים לרוח הגוף המפרסם.

בנוסף אני מציע גם דף נחיתה לריכוז כל הברושורים שלכם - מעוצב ברוח הקמפיין שיתארח בשרת שלי.

 

בתקופת שגרה הביצוע לוקח בין יום ליומיים בימי בחירות ולחץ הפרסום בתאום מראש יעלה תוך שעות ספורות מרגע העברת החומר לפרסום ותקבלו ממני את הקישור להפצה.

 

אציין כי ניתן גם להעביר לכם את הקבצים להטמעה אך מומלץ לכל אחד להעזר בשרותי הארוח שלי שמאפשרים לקריאה בו זמנית של אלפי גולשים ביחד בלי שתהיה קריסה ולו לרגע של הפרסום שלכם שאתם מפיצים ורוצים שייקרא על ידי כמה שיותר בו זמנית.

 

מומלץ לכל גורם שמעוניין להפיץ פרסומים דיגיטליים לבחירות להיות בקשר וכבר להבטיח לעצמו את החבילה האטרקטיבית המתאימה לו

 

לציין:

הפקת הפרסומים בחבילה זו – תשלום מראש לפני תחילת העבודה עם ביצוע ההזמנה

מבחינת שרות:

בתקופות שגרה – עד יומיים לביצוע

בתקופות בחירות – תוך שעות מרגע קבלת החומר ובתאום גם מהר יותר מזה.

 

בואו לבדוק, להתרשם, להכיר ולהכין לעצמכם את החבילה המתאימה, תזכרו, הפרסומים הדיגיטליים יחסכו לכם הון מזומנים בהפצה של המידע. החוברות והברושורים הדיגיטלים יביאו את המידע שלכם בזמן אמת לכל בית ואתר בישראל. אל תחכו לרגע האחרון, הזמינו עכשיו, הבטיחו את עצמכם ואזכיר שוב – ביצוע רק לאחר התשלום  ולא אחרי.
 

bottom of page