עיבוד ספר לפורמט דיגיטלי -  "מגירת הקסמים" 

כתבתם שירים, סיפורים, רומן, ספר ילדים, ספר היסטורי-משפחתי, ואתם רוצים להוציא אותם לאור. הגעתם למסקנה שמטרתכם היא שכולם יקראו את אשר כתבתם ואין לכם את הרצון למכור את הספר אלא פשוט שכולם יקראו אותו - לי יש את הפתרון הנכון ביותר להפקת ספר דיגיטלי מקוון שיאפשר לכם להוציא אותו לאור באופן דיגיטלי, פתוח (לא פורמט שמיועד למכירה אלא פורמט דיגיטלי שפתוח ומאפשר לכם להפיץ אותו לכל גורם, להטמיע אותו בפייסבוק ובכל מקום אחר שלכם למען כולם יקראו ובחינם).

 

לאתר הפורמט הדיגיטלי שלי ישנה הדרך להגשים לכם את החלום.

 

הפקת הספר לא תביא לכם תמורה כספית – הפקת הספר תביא לכם תמורה נפשית לנשמתכם שתוציאו לאור את אשר כתבתם וכך כולם יוכלו להנות מפרי עטכם.

 

הדרך שאני מציע היא למען הנשמה שלכם, ולא למען הכיס שלכם.

הדרך שאני מציע היא דרך של הוצאת הספר שלכם לאור במחיר הוגן ויותר מזה שהמטרה היא אחת – הפצתו ואפשרות הפרסום שלו למען שכולם יקראו את שכתבתם.

 

אני יודע, אישית, על אנשים שפרסמו את הספר אצלי, פרסמו ברשתות החברתיות ובאימייל, בפייסבוק ועוד, קיבלו לא מעט מחמאות ויצא גם שהזמינו אותם להרצאות, לכנסים, לימי עיון, ועוד. הם מצאו סיפוק רב בהתעניינות הקהל ביצירותיהם.

 

הפורמט הדיגיטלי שלי מציע לכם את הכלים להעלאת הספר שלכם לרשת.

הספר נקרא במחשב, סמרטפון וטאבלט בכל מערכות ההפעלה.

 

קוד שם הפרויקט שלי הוא

"מגירת הקסמים"

מגירת הקסמים מאפשרת לכם להוציא ספר אחד או מספר ספרים שלכם והכל תחת בית הפורמט הדיגיטלי שלי.

ואיך פועלת שיטת מגירת הקסמים.

אתם מעבירים לי את הסיפור / ספר שלכם בקובץ PDF.

באם יש לכם כריכה גם לספר חשוב להעביר אותה גם.

במידה ואין לכם עיצוב כריכה אסייע לכם ביצירת כריכה על מנת שלכל ספר יהיה את הכריכה שלו והכל בהתאמה.

אני מבצע עיבוד לפורמט דיגיטלי מקוון html5, מעלה את הספר לשרת שלי ושולח לכם לאחר מכן קישור. עלות של ספר משתנה בהתאם לכמות העמודים שלו ואגיד מראש שאין צורך לפני שפונים אלי לגשת לבנק לקחת הלוואה או משכנתא. המחיר הוגן ומשתנה רק בהתאם לגודל הספר.

העלות באה לביטוי בשני תעריפים.

עלות העיבוד לפורמט דיגיטלי, ועלות ארוח של הספר בשרת שלי.

שנה ראשונה תמיד נכללת במחיר ומשנה שנייה יש צורך לשלם על ארוח נוסף.

הקישור שתקבלו ממני של הספר, ניתן לפתיחה במחשב, בסמרטפון, בטאבלט והוא לא משתנה באם פותחים אותו במכשיר כזה או אחר, הוא מתאים את עצמו.

בגרסת המחשב ובגרסת הניידים לרוחב המראה הוא ריאליסטי פליפ תלת מימדי, בטלפון הנייד ובטאבלט בגרסת "גובה" הדיפדוף הוא דף אחרי דף.

במידה ואתם מפיקים מספר ספרים גם תקבלו מחיר משופר וגם תקבלו מדף של ספרים כך שכל הספרים שלכם יתרכזו במדף אחד שבו יהיו כל הספרים שלכם.

מה עליכם לעשות כדי להצטרף ל"מגירת הקסמים" ?

לשלוח קובץ PDF של הספר.

לשלוח קובץ של הכריכה באם יש ואם אין כריכה אסייע בבניית הכריכה.

לשלוח קישור לדף פייסבוק שלכם כך שאוסיף קישור אליו בסרגל העליון של הספר.

ונצא לדרך.

כמובן, ממליץ לפני שאתם שולחים את החומר, ליצור קשר, לקבל הצעת מחיר מסודרת בהתאם לבקשתכם: באם זה ספר אחד או מספר ספרים, כמות העמודים וכל פרט שתוכלו לתת על מנת שאוכל להעביר לכם הצעת מחיר מסודרת והוגנת.

לפני מספר שנים, פגשתי את הסופרת אמירה ברזילי, היא כתבה למגירה, וכמו כן כתבה עוד ספרים רבים.

עיבדתי עבורה את הספרים ולפני כשנתיים היא הלכה לעולמה.

הספרים שלה ממשיכים להופיע במסגרת האתר שלי והיא היוותה את ההשראה עבורי שפרויקט מגירת הקסמים יתפתח ויגדל וזאת גם כי לא הספקנו להעלות את כל הסיפורים שלה שהיו במגירתה וראיתי אותם אבל..... לדאבוני היא נפטרה בטרם הספקנו את הכל.

 

בנוסף אספר לכם גם בהזדמנות זו על פרויקט "סיפור חיים" שהוא מיזם שלנו של האתר להוצאה לאור של סיפורי ניצולי שואה שסיפורם לא סופר. הפרויקט הוא התנדבותי ותוכלו לקרוא עליו כאן באתר במסגרת סיפור חיים.

במידה ויש לכם ספר שהוא סיפור של ניצול/ניצולת שואה, הספר יעובד כאן ללא כל עלות כחלק מהמיזם.

כל שאלה אשמח לענות וכולי תקווה שגם אתם תצטרפו למגירת הקסמים ותעלו את הסיפורים שלכם למען יקראו כולם, יראו את כשרונכם, יהנו מפרי כתיבתכם ויאירו לכם את חייכם.

 

בכל שאלה אל תהססו לפנות, אשמח לענות על שאלות ותהיות.