top of page

קוד QR  הקוד שישדרג לכם את ההצלחה

אתם מפיקים פרסום במסגרת אתר הפורמט הדיגיטלי שלי בפורמט HTML5  מקוון. אתם מפיקים פרסום שמותאם לקריאה באמצעות מחשב, סמרטפון וטאבלט.

זה יכול להיות עיתון, קטלוג, חוברת מידע כלשהי ובעצם כל פרסום שמבוסס על העיבוד לפורמט דיגיטלי, לא משנה מה הוא אלא משנה עצם הפיכת קובץ ה PDF שלכם לגרסה דיגיטלית מקוונת.

הדרך המקובלת היום היא הפצת הפרסום שלכם באמצעות אימייל, הוספת קישור לאתר, שיתוף ברשתות חברתיות ועוד. המטרה שלכם היא להגיע לקהל רחב ביותר בדרך הנוחה והמהירה ביותר.

ויש דרך נוספת שמומלצת לכם על מנת להוסיף עוד קהל גדול.

שיטת ה QR

ומה היא השיטה ?

שאתם מפיקים את הפרסום שלכם בפורמט דיגיטלי נוצר עוד אלמנט חשוב אחד לכל פרסום שיוצא מבית היוצר שלכם.

קוד QR שאותו תוכלו לראות לאחר שתקישו על כפתור השיתוף.

 

 

כאשר סורקים את קוד ה QR באמצעות טלפון נייד / טאבלט, הפרסום שלכם יכול בשניות להפתח בטלפון הנייד.

כל מה שאדם זקוק על מנת לפתוח פרסום שלכם הוא את קוד ה QR ושיהיה במכשיר הנייד שלו סורק קוד.

הסריקה פותחת את הפרסום שלכם במהירות, ברמת איכות מופלאה.

סרקו את הקוד המופיע כאן לצורך המחשה

נוכל לקחת לדוגמה עיתון שאתם מוציאים ומפרסמים בנקודות חשובות מדבקה על קיר או כל מקום אחר עם קוד ה QR. אדם רואה שלט עם הזמנה לסרוק את הקוד ונפתח לו גיליון העיתון שלכם.

באם מדובר בקטלוג, שבניתם אותו דרך אתר הפורמט הדיגיטלי שלי, למשל, תוכלו להציב את קוד ה QR בנקודות אסטרטגיות בתחום העסק שלכם, ואז, לקוח מגיע, רוצה לקבל מידע, אם זה קטלוג של העסק שמפורטים בו כל הפרטים על כל המוצרים, אם זה קטלוג פרסומי שמראה את מבצעי השבוע/היום ואז סריקה של הקוד, פותחת את הקטלוג של אותו בית עסק ומאפשרת לכם במהירות לצפות במבצעי היום או הקטלוג של העסק בכלל.

עוד רעיון הוא תפריט למסעדה. תוכלו למשל לבנות דרכנו תפריט דיגיטלי מקוון, על כל שולחן להפיץ קוד QR ואז כאשר לקוח מגיע, ומן הסתם כולנו באים עם הסמרטפון למסעדה, נסרוק את הקוד ונקבל מייד את התפריט מוצג איכותי, יפה, צבעוני אולי אפילו עם הטמעת וידאו והחגיגה ענקית והתפריט המעודכן ישר בפני הלקוח בקלות וזה נפלא.

עוד רעיון יכול להיות חוברת מידע בארגון כזה או אחר, שמעבירה מסר כזה או אחר לקהל הייעודי שלה, ובמקום לשים עלונים בשפות, בכמויות שדורשים הדפסה וטעינה של העלונים, פשוט, שמים שלט על סוג עלון המידע ומהותו, שמים את קוד ה QR המתאים לידו, האדם שמגיע לארגון יכול לסרוק את הקוד והרי לו חוברת המידע כזו או אחרת, נפתחת לו בשניות וכל המידע פרוש לו מולו בטלפון הנייד, לא צריך להסתובב עם נייר ואת הקישור ניתן גם לשמור במועדפי הנייד כך שלא חייבים לקרוא אותו באותו רגע אלא, אפילו בבית, באוטובוס או בכל מקום אחר שתראו לנכון.

כל פרסום שלכם שעובד בפורמט דיגיטלי מקוון HTML5  יכול לקבל בשניות את קוד ה QR שלו וכל זה ללא כל עלות נוספת מצידכם, זה ערך מוסף קיים לכל פרסום שמקבל את הקוד QR שלו ופשוט מה שזה אומר לכם

הציבו את קוד ה QR במקום הנכון ביותר בשבילו, זאת לאחר שהמרתם את הפרסום שלכם לפורמט דיגיטלי ובכך תעניקו מצד אחד ללקוחות שלכם שרות טוב יותר, תנגישו אותו למידע בקלות יותר ותוכלו כך להעביר הרבה יותר מידע בדרך פשוטה, נוחה ומהירה, ללא הוצאות מיותרות ומצד שני תאפשרו לכל אחד ואחד לקבל את כל המידע שהוא דורש, אם זה עיתון, אם זה קטלוג, אם זה חוברת מידע או כל דבר אחר וכל זה ישדרג לכם את בית העסק, הארגון באופן מדהים וישפר את הקשר שלכם ללקוח באופן נפלא.

את קוד ה QR ניתן למצוא בכל פרסום בכפתור השיתוף.

אם תפיקו את הפרסום באתר הפורמט הדיגיטלי ותרצו עזרה בדגימת הקוד, אסייע לכם בזה ואם תרצו המחשה – פנו אלי ואכין לכם דוגמה גם של חוברת בפורמט דיגיטלי מקוון וגם המחשה של קוד ה QR.

קוד ה QR ישדרג לכם את הקשר עם הקהל באמצעות הסמרטפון ויגדיל לכם את ההצלחה.

להלן עוד מספר דוגמאות ואתם מוזמנים לסרוק את הקוד ולהתרשם

 

snip_20191203160838.png
QR ARTA.png
אנטיגונה.png
אלמנטים.png
פרסומידע.png
סירקה חנוכה.png
bottom of page