top of page

  עדכונים ושינויים  חינם    

Hearts and Shapes

עדכונים ושינויים בגרסה של הפורמט הדיגיטלי ובכלל הוא לב העשייה במסגרת הפקה כזו.  לא מדובר כאן על תקלות שיכולות לקרות כתוצאה מעיבוד דיגיטלי בעייתי. לא מדובר פה על עיבוד לא מוצלח מבחינתי. כאן אני אחראי עד אשר המוצר ייראה מושלם בדיוק כפי שיצרתם את שלכם ואפשר לומר שלפעמים לא תמיד בעיבוד הראשון אני מקבל את התוצאה המקסימאלית.

לפעמים העיבוד לפורמט דיגיטלי הוא בעייתי בגלל שקובץ נבנה בהרבה שכבות גרפיקה, כל מיני טכניקות של גרפיקה בתוכנות כאלה ואחרות, והעיבוד הופך להיות מורכב ומסובך אבל לשמחתי יש לי פתרון לכל בעיה בנושא הזה וזאת בזכות חברת FLIPPINGBOOK שלימדו אותי כיצד להתגבר על קבצים מסובכים וזה מביא במהירות תוצאות איכותיות.

הכוונה שלי כאן, היא שכאשר שלחתם קובץ , העבודה בוצעה, העיבוד הדיגיטלי הושלם ואז לאחר שעות / ימים גיליתם שגיאה, יש עדכון בעמוד או עמודים כאלה או אחרים.

לאח שיצאתם לדרך פתאום החכמתם והבנתם שאם תשנו דרך הצגת מידע בעמוד כזה או אחר תשיגו תוצאה טובה יותר.

או למשל לאחר שכבר יצא הפרסום שלכם יש צורך לשנות מידע כי: תמונה בעייתית, חוג, קורס, תערוכה, שגיאת כתיב,  או כל תקלה אחת הביאו לכך שהדף או הדפים שלכם לא מושלמים ויש צורך לשנות מידע ודפים .... ואתם... חייבים להחליף את הדף או הדפים בהקדם.

אני מאפשר ללקוחות במהלך החודש הראשון החלפה של קובץ מלא ללא כל עלות כספית והעיקר שהפרסום שלכם יהיה מדויק ונכון ומעודכן.

לאחר חודש במידה ויש צורך בתיקון כזה או אחר תוכלו לשלוח לי דף מסויים (דפים) שתרצו להחליף, ואני אחליף אותו/אותם עבוכרם ללא כל עלות כספית.

הכינוי להחלפת דפים בודדים – החלפה כירוגית.

עדכונים זה לב העשייה בעיבוד לפורמט דיגיטלי.

לבצע עיבוד לפורמט דיגיטלי רבים חושבים שהם יודעים את המלאכה עד תום וגם פה יש לא מעט הפתעות בגלל גרפיקה מורכבת, שכבות גרפיות וזה קורה לא מעט.

לא פעם ולא פעמיים לקוח מגלה טעות, רוצה לעדכן, לשנות, לשפר ואז...

שפונה לספק העיבוד הדיגיטלי אצלו הוא ביצע את העיבוד לפורמט דיגיטלי  הוא מקבל הצעת מחיר / חשבון לביצוע העדכונים, מקבל את שוק חייו מהמחיר של העדכון ואז בהרבה מקרים זה מונע ממנו לבצע את העדכון, להשאיר את המסמך לא מעודכן כי המחיר של העדכון הוא שריפה....  ומגלה גם הלקוח שהעדכון עולה לו יותר מכל העיבוד לפורמט דיגיטלי.

אגיד ואדגיש שוב.

 העדכונים אצלי הם חלק בלתי נפרד מהשרות והם חינם !!!!!

 ואדגיש ואומר - חודש ראשון - החלפה מלאה, מספר חודשים קדימה החלפה

 של דפים בודדים - במידה וכל החוברת שלכם השתנתה ויש צורך בשינוי של כל פנים החוברת אחרי מספר חודשים הדבר כרוך בעיבוד מחדש לפורמט דיגיטלי 

אני מאפשר לכם לבצע תיקונים, שינויים, החלפת עמודים – ללא כל עלות כספית כחלק מהשרות שלי  ואין פה על זה עוררין.

יותר מזה, אני כועס על לקוח שלא פונה לבקש עדכון ומתבייש לעשות זאת כי הוא חושב שהוא "מפריע לי".

איש לא מפריע לי, איש לא מציק לי, וההפך הוא. השרות של העדכונים אני רואה אותו במדרגה לא פחות חשובה מעיבוד דיגיטלי של פרסום.

אם לקוח זקוק לעדכון, הוא פונה, מבקש את העדכון, מקבל הנחיה, שולח דפים ואני מעדכן את המסמך שלו בחפץ לב ובאהבה.

שאתם בוחרים את מי שייתן לכם עיבוד לפורמט דיגיטלי תזכרו את המאמר הזה יותר מכל מחיר, הצעה שתקבלו וגם פה אני משוכנע שהמחירים והשרות שלי הם הטובים ביותר שאפשר היום לקבל.

ולסיום עוד משהו קטן לכל אלה שמתלבטים האם לצאת להפיק פרסום בפורמט דיגיטלי.

לקוחות שלי לפעמים תוהים האם הפורמט הזה נותן להם את הפתרון שהם חולמים עליו. אני מאפשר ללקוחות שלי, לשלוח קבצים על מנת להתנסות, לראות אם הפורמט הזה מתאים להם, יותר מזה אפילו במידה וצריך גם סיבוב שני ושלישי עד שיעלה עשן לבן והם יהיו בטוחים שהפורמט הדיגיטלי ומה שאני מציע – זה מה שהם באמת מחפשים ורוצים.

לפני מספר חודשים פנתה אלי לקוחה, התייעצה, שאלה, חשבה איך להפיק ואמרתי לה תנסי לבנות לבד גרפיקה תשלחי לי, אבצע עבורך עיבוד דיגיטלי שתתרשמי. היא התחילה את הגרפיקה לבד, שלחה לי שוב ושוב קבצים  והאמת אני דירבנתי אותה ליותר ויותר  כדי שתהיה בטוחה שמה שהיא רוצה זה הפורמט שאני מציע, נתתי לה את כל הכלים האפשריים והיום היא כבר יוצאת עם מספר מגזינים, ההצלחה זועקת לשמיים והיא מאושרת עד הקצה.

אני מוכן לסייע, לתת טיפים, לכוון כל לקוח שלי.

אני פותח את הלב על מנת שתצליחו וגם אם זה כרוך בכך שאצטרך לעבוד יותר – והעיקר שתוכלו לצאת לדרך שלכם ולהגיע לטוב ביותר שרק תרצו.

יזכור כל לקוח, ששרות זה לב הדבר בכל עיבוד דיגיטלי.

ויזכור כל לקוח שאם לא נותנים למסמך שלו את הלב ואת הנשמה הוא לא יקבל את המוצר שהוא חולם עליו.

לב, נשמה הם ההצלחה של העיבוד לפורמט דיגיטלי.

                   את הלב שלי

                 אני משקיע

                     בעבודה הזו

                        והכל כדי שכל לקוח

                         יהיה מרוצה ומאושר.

Online Shopping
bottom of page