top of page

אודות

מי אני? יוסי קווטינסקי

יוסי קוטינסקי, מנהל האתר הפורמט ההדיגיטלי שלי

שמי יוסי קווטינסקי, כבד שמיעה בעל ומייסד ומקים ומנהל, את אתר הפורמט הדיגיטלי שלי.

בעל לקות שמיעה הקרובה ל 100 אחוז וחי במדינה שלא דואגת לכבדי השמיעה ובעלי המוגבלויות.

בעברי, הייתי מפקד שכונה במשמר האזרחי במבשרת ציון, לאחר מכן נקראתי לדגל לסייע באגף המבצעים של משטרת מחוז ירושלים, שותף לכתיבת והפקת פקודות המבצע הכי מסובכות שקיימות בינהן “פעמוני היובל”, והיום השחור ביותר בחיי - רצח והלווית רבין על כל המשתמע מכך.

אני הראשון במשטרת ישראל שהחל את נושא המצגות הדיגיטליות,  הראשון שהציג מצגת במשטרה ונקראתי לא מעט לסייע בבניית מצגות הן בכל גופי המשטרה בעבר והן בגופי בטחון שונים בשנות ה 90 שזה היה ההתחלה של הפורמט הדיגיטלי אז כמצגות.

יוזמת יצירה שלי בלעדית בעבר הייתה יצירת מצגת וידאו המתעדת סיכום שנה של גופי המשטרה, כך שלא ירצו יותר ויעמדו להעביר מידע, והכל הועבר בסרטון וידאו של כ-50 דקות שכלל את תאור האירועים, מידע ונתונים והצלחתי להפוך אירועים לחגיגה אמיתית ייחודית שהועתקה לגופים רבים במשטרה, כוחות הביטחון ולאחר מכן גם לגופים אזרחיים.

הייתי בין מובילי פרוייקט בניית מוקד 100 הממוחשב הראשון וחיבורו לניידות ממוחשבות, המוקד הראשון נבנה בירושלים ולזכותי - שותפות מלאה עד להקמתו המלאה והפעלתו - זכות וכבוד גדול היה לי בחלקי.

בוגר קורס קצינים במשטרת ישראל בהצטיינות  בדרגת פקד.

בשלב מסויים החלטתי לצאת לחיים האזרחיים, לחפש את עצמי מחדש, חליתי והייתי כמעט בעולם אחר, אבל בזכות רופאים מדהימים חזרתי לחיים והחלמתי אבל מכל הדבר הזה קיבלתי את חיי חזרה ואיבדתי את השמיעה שלי שמיום ליום מתמעטת ונחלשת וכבר הגיעה לרמה שקרובה ל 100 אחוז. לצערי, המדינה לא תומכת בכבדי השמיעה ובעלי המוגבלויות ונאמר לי פעם.... אתה נראה טוב... לכן מדינת ישראל לא תעזור לך ולא תתמוך בך ותסתדר לבד.

ניסיתי למצוא תקופה מסויימת מקום עבודה עם כישוריי הרבים, אך בניגוד לכל מה שמספרים כולם שתומכים בבעלי המוגבלויות, הדבר כלכך שקרי,  ולכן החלטתי על מנת להרים את חיי אחר תקופת המחלה ופתחתי את העסק שלי שנקרא בהתחלה מצגת בקלי קלות והיום הפורמט הדיגיטלי שלי והדבר הביא לי חיים חדשים ושמחה.

גם עם הקמת העסק החיים לא היו פשוטים אבל  מכאן גיליתי את עצמי מחדש ואגיד שזה נתן לי את האור, התקווה וחיים חדשים לגמרי.

פתחתי עסק קטן, אבל העסק נקרא קטן, אבל העסק גדול שנותן תקווה ואהבה ואמונה שאפשר גם לנצח כל דבר בחיים.

פחדתי שלקוחות יברחו בגלל לקות השמיעה שלי אבל ההפך הוא - הלקוחות מכבדים ואוהבים.

פתחתי את פרוייקט סיפור חיים לתיעוד סיפורי ניצולי השואה.

פתחתי לעצמי תקווה חדשה שאפשר לחיות אחרת גם אם אתה בעל מוגבלויות וגם לא צעיר.

בניתי את עצמי בדרך שלי, ואני שמח על דרכי ונהנה לתת ללקוחות שלי את כל כולי ואת כל נשמתי למען ההצלחה שלהם.

לקוח שלי מקבל קודם כל את כל הלב,
את כל הנשמה ואת כל מה שרק אוכל לתת לו.

לקוח שלי מקבל את השרות המקצועי ביותר ואני “מחובר בוריד” לחברת התוכנה ומקבל מהם את כל התמיכה והעזרה למען הלקוחות למען כולם ולומד כל הזמן איך אפשר לשפר ולתת את המיטב.

אני גאה בדרכי, גאה במעשיי ויותר מכל בשרות שאני נותן לכולם עד כמה שרק אני יכול.

יש כאלה “מסביב” שמנסים להעתיק אותי אבל דבר אחד לעולם הם לא יצליחו לעשותאת הלב שלי אי אפשר להעתיק, הלב שלי ללקוחות שלי ולכל מי שמסביבי הוא שם המשחק אצלי ואני מאמין שהלקוחות שלי יודעים זאת ומרגישים זאת בלי יוצא מהכלל.

למען לקוחותיי אעשה הכל, אתן את כולי והעיקר שהם יצליחו וזה מבחינתי האור שלי.

אם תרצו לקבל מידע על הפורמט הדיגיטלי והשרות שלי - פנו אלי ותקבלו את כל המידע הדרוש ומבטיח לכם גם הפקה מדהימה, גם שרות מעולה וגם מלא מלא אהבה.

אם תוכלו להפיץ את בשורת האתר שלי לאחרים ולספר על קיומי אודה לכם מאד אם תוכלו לספר עלי בפייסבוק שלכם, באתר שלכם ובכל דרך שתראו לנכון.

אם תוכלו לסייע לי בבשורה להפיץ את קיומי אודה לכם כי לי קשה מאד לתקשר עם גופים כאלה ואחרים ולספר על קיומי וזאת עקב לקות השמיעה ויותר מזה עקב כך שאני מתבייש עד היום לבקש עזרה על מנת ליצור קשר עם גופים וכך להגדיל את לקוחותיי ואת העובדה של קיומי בכלל.

אני מפיק הכל:

חוברות, קטלוגים, עיתונים, חוברות קורסים, מגזינים ובעצם כל דבר שיוצא מפורמט PDF ואפשר להפוך אותו לגרסה דיגיטלית מקוונת איכותית ושימושית.

בעבר 70 אחוז היו משתמשי מחשב שולחני / נייד והיום התהפכנו והמיטב קוראים מהנייד או מהטאבלט והנתונים מראים שהיום בין 65 ל 70 אחוז משתמשים בפרסומים המקוונים דוקא מהמכשירים הניידים.

מאחל לכל אחד ואחת לקוחות וכל עם ישראל בכלל שצופה בכתוב ובאתר, שנה של תקווה וחיים נפלאים.

מודה לכל הלקוחות שלי שנותנים בי את אמונם ומעריך זאת מאד.

מודה לכם על שישבתם לקרוא את שכתבתי, אודה מאד מאד אם תוכלו לספר עלי ולהפיץ את הבשורה שלי בכל דרך שתראו לנכון.

מכתב הוקרה מניצב אריה עמית ליוסי קווטינסקי
מכתב הוקרה ליוסי קווטינסקי מניצב יאיר יצחקי
מכתב הוקרה מתת ניצב שחר איילו סגן מפקד מחוז תל אביב והיום מנכ"ל הרכבת
מכתב הוקרה מנצב יהודה בכר ליוסי קווטינסקי
מכתב הוקרה מניצב יאיר יצחקי ליוסי קווטינסקי
bottom of page