11 בלילה יום שישי SOS

11 בלילה יום שישי 7 לאוגוסט 2020 אני מקבל קריאה בווסטאפ, מולי בחור ששואל אם אני האיש שמטפל בנושא תפריט דיגיטלי. אני עונה לו שכן, שואל אותו במה אפשר לעזור והוא מספר לי בווסטאפ שהוא נתקע בלי תפריט וזקוק לעזרתי.

התשובה הייתה מהירה והחלטית, שלח לי את הקובץ ואטפל בזה, הבטחתי לו שאת הטיפול אעשה.....בשעה הקרובה.

לא הייתי בבית בדיוק, אבל גם לא רחוק ממנו, ועשיתי אחורה פנה, לאחר שביקשתי ממנו שישלח לי את הקובץ של התפריט ב PDF ולוגו שלו.

הבטחתי לו שאעשה מאמץ ושיהיה לו מוכן עוד הלילה.

הגעתי הביתה, מצאתי את הקובץ שהיה בנוי מדף אחד שאפשר לחלק אותו לשלושה דפים. מייד התארגנתי על הקובץ, חתכתי בדרך שאני חושב שתהיה הכי יצירתית וטובה, בניתי את הפורמט של התפריט והעלתי אותו לרשת, הכנתי לו במסעדת טאראבין קובץ QR שיוכלו לסרוק שמגיעים למקום, ויותר מזה גרסה דיגיטלית מקוונת שתתאים לקריאה בסמרטפון לכל מי שמגיע וזקוק לראות את התפריט באופן בריאותי.

הוא שאל אותי לעניין העלות וההסבר היה פשוט - התפריט הדיגיטלי ללא כל עלות כספית ויותר מזה אם אבוא לבקר - כוס מים מהברז. זה הכל.

עברה שעה והוא זכה לגרסה דיגיטלית, הפך להיות המאושר באדם ואני שמח שהצלחתי לשמח אותו ולפתור לו את העניין של תפריט יעיל דיגיטלי מקוון QR.

זה הקישור לתפריט

https://user-1723486.cld.bz/tarabin-QR-digital-menu


כך הוא נראה בטלפון הנייד


וזה קוד ה QR שהכנתי לו


נתתי לו טיפ שיבקש מהגרפיקאים שלו שיעשו מקצה שיפורים לתפריט והם יחלקו אותו למספר דפים והצעתי לו שלאחר מכן ישלח אם יכינו לו ואעלה גרסה מחדש. כמו כן הסברתי שאפשר לשלוח עדכונים והכל ללא עלות עם טונות של אהבה


ואתם שקוראים וזקוקים לתפריט דיגיטלי QR בימי קורונה אלה - אל תהססו לפנות, אשמח להכין גם לכם את התפריט הדיגיטלי שלכם.

כל מה שצריך הוא קובץ PDF ומכאן אכין לכם את התפריט בכיף ובאהבה וללא כל עלות מתוך רצון לתת את המעט שאני יכול לעזור לבעלי המסעדות/בתי קפה בימים אלה והכל

עם מלא אהבה

0 צפיות0 תגובות