תוכן עניינים וירטואלי - חלק בלתי נפרד מפרסום דיגיטלי

תוכן עניינים יעיל בחוברת בכלל ובחוברת וירטואלית בכלל יכול לשנות את חווית הדפדוף והעיון. כאשר אדם בונה חוברת דיגיטלית או חוברת שמיועדת גם להדפסה וגם לפורמט הדיגיטלי, מומלץ כי בדף השני או השלישי ייבנה תוכן עניינים.

תוכן העניינים הזה נותן אפשרות לקשר באופן מהיר לתוכן אשר נמצא בתוך החוברת עצמה.

כאשר אתם בונים את קובץ ה PDF שלכם לאחר שהסתיימה עבודת הגרפיקה, מומלץ לבצע הטמעת קישורים פנימיים בין תוכן העניינים לבין דפי התוכן הפנימיים. דבר זה יבטיח שגם מי שמקבל את קובץ ה PDF יהיה לו קל לנווט לדפים רלוונטיים ויותר מזה בעת ההמרה הדיגיטלית כל קישור כזה יפעל ויהיה חלק בלתי נפרד מהפורמט הדיגיטלי.

הפורמט הדיגיטלי שלי כחלק מהשרות מבצעים עבור הלקוחות הטמעה של קישורים באמצעות תוכנת אדובי אקרובט, קישורים אלה מותאמים בין התוכן לבין הדפים – כקישורים פנימיים (לא כל אחד יודע לעשות זאת ואנו כשרות מציעים זאת ללקוחות). דרך אחרת שלנו להטמיע את הקישורים – היא דרך התוכנה עצמה של הפקת החוברת הדיגיטלית. – 2 דרכים עומדות בפני להטמעת קישורים פנימיים והן חיצוניים לאתרים אחרים. ושתיכן למען הפיכת החוברת שלכם לאינטראקטיבית יותר ושימושית יותר.

כלי חשוב ביותר הוא תוכן העניינים הווירטואלי. תוכן זה נבנה על ידי הדיגיטלי שלי כנגזרת מתוכן העניינים של החוברת ולאו דווקא. ישנן חוברות שאין שם את דף התוכן ואז תוכן עניינים זה מסייע לקוראים להגיע במהירות לדף הנכון.
תוכן העניינים יכול להיות פתוח בעת הטעינה או סמוי בסרגל התחתון והפתיחה לפי צורך המשתמש. הבחירה – תלויה בבקשת הלקוח. יש לקוחות שכדרך קבע החוברת נפתחת עם תוכן ויש לעומת זאת חוברות שהלקוח מעדיף שהתוכן יהיה מוצנע.

בסמרטפונים וטאבלטים תוכן העניינים בנוי כך שהוא מאפשר לקוראים גישה מהירה ויעילה והדבר בנוי בצורה נוחה ומקצועית. לציין, בסמרטפונים וטאבלטים הדבר מקל מאד את הניווט של הלקוחות וזאת כי הוא חלק מובנה מהמסך הקטן וכאשר התוכן בנוי בגודל נעים ונוח לשימוש – זה נותן לחוויית הגלישה עוד מימד חשוב.

לסיכום, תוכן עניינים כאשר הוא אינטראקטיבי, וגם וירטואלי מסייע ללקוחת שלכם על מנת להגיע לניווט טוב יותר, איכותי יותר וניצול יותר יעיל של המידע שנמצא בתוך הפרסום שלכם. בעיקרון על הלקוח לבנות את התוכן האינטראקטיבי מתוכן עניינים קיים אבל – במידה והדבר לא עולה בידכם אני עומד פה לשירותכם. זה חשוב, זה נותן ערך מוסף עצום ומסייע לחוויית גלישה ועיון יעילה יותר

יצירת קשר

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת היא רק וירטואלית

ניתן לשלוח הודעות או במייל או ווסטאפ

כתובת אימייל: yoqva@inter.net.il

מספר טל. נייד להודעות: 052-6770011

לחצו על אייקון

ווסטאספ לקישור

מהיר בווסטאפ

יצירת קשר מהיר
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

כל הזכויות שמורות לאתר הפורמט הדיגיטלי שלי - יוסי קווטינסקי - 2020