ראיון שערכו לי מחברת התוכנה FlippingBook

האתר פליפינג בוק flippingbook פנו אלי וביקשו לערוך כתבה עלי ועל עבודתי עם התוכנה שלהם. פנייה זו באה לאחר תקופה ארוכה בה אני לקוח שלהם, נעזר בהם ונותן להם גם פידבקים על דברים שנעשים, דברים שכדאי לעשות ועל באגים ויש ביננו שיתוף פעולה מדהים ופורה. לא פעם הם עזרו לי בפתרון בעיות ואני מקבל מהם שרות מדהים ונפלא.

מהנהלת האתר פנו אלי וביקשו לערוך ראיון איתי, מכיוון שאני כבד שמיעה נעשה הכל בצ'ט של סקייפ - הכל באנגלית בו הם ביקשו לדעת מי אני, מה הפידבקים שלי והכל עלה במסגרת הבלוג של האתר שלהם וזה מבחינתי אות גדולה לכבוד גדול.

בזכות שיתוף הפעולה איתם, הקשר המדהים אני היום מרגיש בטוח ויכול לתת מענה לכל דבר וגם אם חלילה נתקל בבעיה הם באים לקראתי ומנסים לעזור לי לאתר את מהות התקלה וגם לתת טיפים לעבודה טובה יותר ומקצועית יותר ואני חייב לומר שהם לימדו אותי מספר טכניקות שהצליחו להביא אותי לאיכויות ושימושים מדהימים בתוכנה.

כל פרוייקט שלי מבחינתי הוא יצירת אומנות בפני עצמה וכך כיף לי ואני מרגיש עם זה נפלא.

אתם מוזמנים לקרוא את תרגום הראיון מאנגלית ואם תרצו לראות איך הוא משתלב באתר שלהם לחצו כאן על הכתוב ותוכלו לקרוא זאת באתר האינטרנט שלהם.

כבוד גדול אני מרגיש כי זה מראה ששיתוף הפעולה הזה הוא מדהים ונפלא.כיצד יוסי קווטינסקי הקים עסק קטן ומצליח של הוצאה לאור דיגיטלית באמצעות FlippingBook

אתה יכול לספר לנו קצת על עצמך ועל החברה שלך?

קוראים לי יוסי, אני בן 53 (אבל מרגיש בן 18) ויש לי עסק קטן בישראל. סבלתי מאובדן שמיעה חמור לפני שנים רבות, אשר הפך את העבודה ברוב החברות במשק למאתגרת. ניסיתי למצוא עבודה שתהיה מהנה עבורי ושאשמח לעבוד בה, אבל היה לי קשה למצוא משהו מתאים. אז כיוון שלא היה בחוץ כלום, החלטתי שאני אצור משהו בשביל עצמי, והקמתי חברה משלי. בעבר יצרתי מצגות מקצועיות עבור חברות אחרות, אבל לא חשבתי שיש בזה עתיד. אז עברתי לספרים דיגיטליים ולהוצאה לאור דיגיטלית. מאז הולך לי לא רע בכלל.

אילו אתגרים ניצבו בפניך ומדוע בחרת ב-FlippingBook Publisher?

רציתי להתפתח מבחינה מקצועית, למצוא שיטות ופתרונות חדשים. הייתי גם צריך תוכנה התומכת בעברית. אחד המתחרים שלכם מציע ממשק עברי סטנדרטי, בדיוק כמו שלכם, והתחלתי לעבוד איתו. אבל יום אחד צצה בעיה עסקית רצינית, והחלטתי להחליף את התוכנה. פניתי לכמה חברות, ואחרי שניסיתי תוכנות שונות, הגעתי למסקנה שהתוכנה שלכם היא הפתרון הטוב ביותר. אמנם אז התמיכה בעברית לא הייתה מושלמת, אבל החלטתי ללכת עם FlippingBook Publisher כי היה בה כל מה שהייתי צריך והיא קלה לשימוש. עכשיו אני יכול לומר שזו ההחלטה הכי טובה שקיבלתי! זו לא רק התוכנה - גם התמיכה מצוינת. גם כשהייתי לקוח חדש, קיבלתי יחס של לקוח עם ותק של 20 שנה.


כיצד אתה משתמש ב-FlippingBook Publisher בעבודה שלך ומי הלקוחות שלך?

רוב הזמן שלי מוקדש לעריכת פרסומים ללקוחות. לפעמים אני גם מעצב אתרים או פרסומים. ברוב המקרים אני מקבל מסמך מוכן מהלקוח ויוצר פרסום ב-FlippingBook. בשבילי כל מסמך הוא כמו יצירת אמנות, ואני מנסה להעניק לכל פרסום אופי משלו.


הלקוחות שלי נעים בטווח שבין עסקים קטנים לחברות גדולות ומוסדות: בתי ספר, סוכנויות נסיעות, חברות הייטק ועוד. כשהקמתי את העסק שלי, היה די קשה לגייס את החברות הגדולות, אבל ברגע שהם ראו את העבודה שלי ואת איכות המסמכים שאני מפיק, הם התחילו להשתמש בשירותים שלי. יש לי לקוחות שעובדים איתי כבר כמה שנים, ומגיעים אליי גם לקוחות חדשים. רוב הלקוחות החוזרים שלי מעדיפים חבילות פרסומים, כך שהם לא צריכים לשלם בכל פעם שהם צריכים פרסום חדש.


מה התכונות האהובות עליך ב-FlippingBook?

האיכות של FlippingBook Publisher טובה מאוד, ויש מגוון רחב של תכונות שאני יכול להשתמש בהן ביצירת פרסומים. כדי לעדכן מסמכים, אני יכול להחליף את הדפים הישנים בדפים חדשים. אני משתמש הרבה גם במדף הספרים, והלקוחות שלי מאוד אוהבים אותו. זה נהדר שיש כל כך הרבה דרכים לעצב את הפרסומים. אני מעניק יחס אישי לכל פרסום - עם התוכנה שלכם, אני כבר חצי אמן.


איזה משוב אתה מקבל מהלקוחות?

הלקוחות שלי אוהבים את FlippingBook, והם מרוצים מהפרסומים ומקלות השימוש בהם. אני מסביר להם שזו הדרך הטובה ביותר להציג את המסמכים שלהם. כמובן, לכל לקוח יש דרישות משלו, אבל אני יכול לומר שכל הלקוחות שלי מרוצים מ-FlippingBook. FlippingBook תורם רבות לעסק שלהם. לקוחות רבים אומרים שנראות שלהם עם Flipbooks טובה יותר מאשר עם מסמכים, והם חושבים שהם ישתמשו בהם הרבה יותר בעתיד.


אז המשוב חיובי. גם אם נתקלים בקשיים, אפשר לנסות פתרונות שונים, וצוות התמיכה שלכם עוזר לי הרבה - הלקוחות מעריכים את זה מאוד. הם רואים שאני מתייחס אליהם ברצינות כשיש באג או שגיאה, ושאנחנו עושים כל מה שאפשר כדי לתקן אותם. בגלל זה הם תמיד חוזרים.


ומה איתך? ממה אתה נהנה?

חלק מהלקוחות שלי מבקשים סטטיסטיקות, אפילו שהם משתמשים ב-Google Analytics ID משלהם, גם אם אני מאחסן בשבילם את ה-flipbook בענן שלכם. אם הם לא עושים זאת, אני מוסיף ID משלי, כדי שבהמשך אוכל לתת להם סטטיסטיקות, אם הם יבקשו אותן. פעם פתחתי את הסטטיסטיקות בזמן אמת של פרסום ב-FlippingBook Cloud וראיתי שיותר מאלף איש צפו בעבודה שלי באותו רגע, ושהכול עבד באופן נפלא. קיבלתי מזה סיפוק רב מאוד.


לאחרונה התחלתי פרויקט בהתנדבות שבמסגרתו אני מעלה סיפורים של ניצולי שואה שאין להם דרך אחרת לפרסם את הסיפור שלהם. אני מקבל את הסיפורים, ולפעמים גם תמונות, יוצר flipbook ומעלה אותו למיני-אתר שלי. יש לי כעת 24 סיפורים ומגיעים אליי עוד ועוד - כסיפור אחד בשבוע. יש הרבה מאוד סיפוק כשאנשים מבוגרים כל כך שמחים לראות שהסיפור שלהם מתפרסם.


פרויקט חשוב נוסף שלי הוא פרסום קטלוגים לחברה קטנה שעובדים בה בעיקר אנשים עם מוגבלויות. החיים שלהם קשים, אבל הם נלחמים. התרגשתי מאוד שאנשים עם מוגבלויות מקבלים הזדמנות לעבוד, אז אני מכין להם קטלוגים בחינם, שלוש פעמים בשנה. אני שמח שיש לי הזדמנות לעשות דברים כאלה - הודות ל-FlippingBook. אני עובד אתכם כבר הרבה זמן, ואני מקווה שנעבוד ביחד בעתיד.

יצירת קשר

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת היא רק וירטואלית

ניתן לשלוח הודעות או במייל או ווסטאפ

כתובת אימייל: yoqva@inter.net.il

מספר טל. נייד להודעות: 052-6770011

לחצו על אייקון

ווסטאספ לקישור

מהיר בווסטאפ

יצירת קשר מהיר
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

כל הזכויות שמורות לאתר הפורמט הדיגיטלי שלי - יוסי קווטינסקי - 2020