גרסת פליפ גם בסמרטפונים ולא רק בדסקטופ

הפורמט הדיגיטלי עלה במראה הויזואלי מדרגה. עד היום בגרסת המחשב זכינו לגרסת פליפ תלת מימדית ריאליסטית שמדמה דיפדוף אמיתי בספר, חוברת או מגזין או קטלוג דיגיטלי.

עד היום המראה של ה"פליפ" היה רק נחלת חלקה של הגרסה במחשב.

ועכשיו, חידוש מרענן בגרסת הפורמט הדיגיטלי לטלפון הנייד, סמרטפון, טאבלט וכל מכשיר דיגיטלי שהוא לא מחשב אישי.

מעכשיו המראה שכמוהו אנו רואים במחשב – מתאפשר גם במכשירים אלה.

כאשר תפתחו את הקישור של הפרסום הדיגיטלי שלכם בטלפון נייד ותסובבו לגרסת רוחב, תזכו לראות את המראה פרוש בדיוק כמו שאתם רואים במחשב, דף ליד דף,מראה מיוחד ויפה ומרשים והדיפדוף ייראה פליפ דף ליד דף כמו שרואים כיום בגרסת הדסקטופ.

ישנם שני אייקונים, מימין, משמאל שמאפשרים לכם דיפדוף והמראה משובב נפש ואם תרצו להגדיל את התמונה באמצעות שתי אצבעות ומתיחה כמו שעושים כיום בכל דבר, המסמך יוגדל לגדול כך שתוכלו לקרוא ללא בעיה.

כאשר המכשיר הנייד שלכם יהיה לאורך, ניצב, אז אמנם לא תהיה גרסה פרושה, אבל עדיין תהיה האפשרות לדפדף ולקבל מראה ריאליסטי פליפ וכל דיפדוף יהיה כמו דיפדוף בספר רגיל ריאליסיטי ומיוחד.

השינוי, משמעותי, יפה והאמת מרשים וחינני.

תוכלו להכנס לפרסומים בשורה העליונה בדף תיק העבודות ולהתרשם מעבודות שכבר עברו לגרסה זו ומעכשיו כל עבודה תהיה בפורמט זה.

לקוחות שרוצים גם פרסומים מהעבר שחשוב להם שיהיה כך, יפנו אלי ואני בשמחה אבצע עוד סגירה מתאימה כדי שיוכלו להנות מפורמט זה.

בכללי, כאשר מגיע חידוש שיכול לשפר ללקוח זה או אחר את החוויה הדיגיטלית וגם אם פג הזמן לשדרוג אני פונה מיוזמתי ומציע לשפר את החוויה ומתקן עבורו את הגרסה ומעלה גרסה מעודכנת וטובה.

תהליך המעבר ל HTML5 היה ארוך ומייגע ובתקופה שזה היה, העברתי לא מעט מסמכים על דעת עצמי לפורמט החדש על מנת להבטיח את טובת הלקוח שעומדת בראש סדר הדברים עבורי.

כנסו לתיק העבודות, התרשמו מהמראה החדש, פתחו את הפרסומים בטלפון הנייד או הטאבלט ותראו פרסומים מגניבים עם דיפדוף מעורר הגשמה והצלחה.

גרסת פליפ בטלפון נייד


גרסת פליפ בטאבלט

גרסת פליפ בטאבלט

יצירת קשר

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת היא רק וירטואלית

ניתן לשלוח הודעות או במייל או ווסטאפ

כתובת אימייל: yoqva@inter.net.il

מספר טל. נייד להודעות: 052-6770011

לחצו על אייקון

ווסטאספ לקישור

מהיר בווסטאפ

יצירת קשר מהיר
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

כל הזכויות שמורות לאתר הפורמט הדיגיטלי שלי - יוסי קווטינסקי - 2020