בעקבות חשיפת "החדשות" על בעיות אבטחה ב PDF - יש לנו פתרון - מעבר לפורמט דיגיטלי

לא מעט בתי עסק, עיתונים, גופים פרטיים וציבוריים ועוד ועוד מעדיפים עדיין להשאר בשיטה הישנה בה לקוחות שמעוניינים לצפות בחוברת שלהם, קטלוג, מגזין, עיתון, דו"ח או כל פרסום אחר – בתי עסק אלה מצמידים לאתר שלהם קובץ PDF שהמשתמשים יוכלו להוריד מהאתר ולצפות בהם בסיוע של אדובי אקרובט.


אין ספק שזו דרך נוחה לכל בית עסק וגם חסכונית אבל אחרי שתקראו את הכתוב פה מציע לכם לחשוב קצת אחרת ולי יש את הפתרון הנכון.


חברת החדשות פרסמה היום כי התגלו בעיות אבטחה בקבצי PDF והשימוש באקרובט לקריאה.


הדבר מביא לכך, שכאשר אדם מוריד קובץ PDF הוא יכול לקבל וירוס, אפשר לדרוש ממנו כופר, גניבת ססמאות וקודים שונים ועוד ועוד ועוד.


בכתבה נאמר כי נמצאו לא פחות מ 54 בעיות ואולי יש אפילו יותר.


בכתבה הזהירו כי מי שמוריד קובץ PDF למחשב מאתר כזה או אחר או שקיבל ממישהו קובץ PDF יכול להפגע ולהנזק.


סביר להניח שאתם שמפיקים את הקובץ שלכם זהירים והכל טוב אצלכם. אין ספק שאתם ולו לרגע לא תרצו לפגוע בלקוח שלכם או במשתמש שלכם וסביר להניח שהקובץ שלכם יהיה נקי, תקין וללא כל חשש ולו לרגע.


אבל


לאחר שנשמעה הבעיה הזו, לאחר שהיא הוצפה בחדשות במקום מרכזי, יש סיכוי מעל הסביר שמהיום אנשים שראו או שמעו או קראו על הדבר יחשבו פעמיים באם להוריד קובץ וגם אם זה מאתר הכי בטוח שבעולם ויש סיכוי גדול שאנשים יוותרו על לראות את הקובץ שלכם, לקרוא את המסמך שלכם ולו בגלל החשש שקיים שאולי חלילה הקובץ שלכם נגוע בוירוס כזה או אחר.


אתם תוכלו לנסות לשכנע כל אחד ואחד שאתם הכי בסדר שבעולם. אתם תוכלו לומר לכולם – אין מה לדאוג ואין מה לחשוש וסביר להניח שבאמת אין מה לחשוש.


אבל, אנשים יחשבו פעמיים ואתם עלולים להפגע מכך שאדם לא ירצה לפתוח את המסמך שלכם, את הקטלוג, את העיתון שנמצא בקובץ PDF ויעדיפו לדלג הלאה בלי שפתחו או הורידו את המסמך ולו רק בשביל לשמור על עצמם ולהזהר זהירות יתר.סביר יותר מזה להניח שבארגונים גדולים תצא הנחיה לא להוריד קבצי PDF למחשב על מנת להזהר כפל כפליים ולא להפגע ולא לפגוע במערכות


לחצו כאן על מנת לצפות בכתבה של החדשות


כל מילה שאוסיף לא תעשה את זה נכון כמו שתוכלו לראות בכתבה ולהפנים שהיום מסוכן להוריד קבצי PDF וסביר להניח שאנשים יחששו ואפשר יהיה להבין אותם.


לאתר הפורמט הדיגיטלי יש את הפתרון וכל אתר זה בא בעצם לתת לכם את השרות הנכון שיכול לחסוך לכם את הכאב ראש הזה כי כאן אני מבצע עיבוד דיגיטלי לקובץ PDF שלכם, מבצע לו המרה לגרסת HTML5 ולאחר מכן אתם מקבלים ממני קישור שאותו תוכלו להטמיע באתר שלכם, לשלוח ללקוחות ולהפיץ לכל אחד ואחד.


הייתרון המהותי כאן הוא שלקוח לא מוריד קובץ למחשב ולא צריך בשום תוסף על מנת לצפות בפרסום שלכם.

תוכלו לקרוא בהרחבה בפרק עיבוד לפורמט דיגיטלי.


כאן, תוכלו להעביר אלי קבצי PDF אני אבצע להם המרה לגרסה דיגיטלית, אעלה לשרת שלי ואתם תקבלו ממני קישור שתוכלו להפיץ.


לא תצרכו לדאוג שלקוח לא יראה פרסום שלכם כי יחשוש להוריד PDF.


לא תצטרכו לדאוג שאולי מישהו לא יאמין ויתחילו לשאול אתכם באם קבצים שלכם בטוחים ואם אפשר לסמוך על כך שהקבצים שלכם בסדר .


בטוח שלאחר כתבה זו וכאשר אנשים יקבלו מכם קישור להורדת PDF או שתשלחו אליהם PDF הם יתחילו לשאול שאלות האם הקובץ נבדק ובטוח לשימוש.


אתם תגידו בודאי שכן

אבל השאלה האם הלקוח יאמין לכם ? האם הוא ייקח סיכון ?


אין לי תשובה על כך.


אולי כן, אולי לא, אבל סביר להניח שכל אדם שראה, כל מנהל רשת שמנהל היום רשת שצריכה להיות בטוחה, כל מנהל עסק שיחשוש שמא יכול להפגע – לא ירצה להוריד ולא ייתן לעובדים שלו להוריד קבצי PDF ולו רק בגלל החשש ויכול להיות הכי קטן.


אתם מוזמנים לפנות אלי לקבלת פרטים איך ניתן להמיר את הקבצים שלכם לגרסה דיגיטלית HTML5

אתם מוזמנים לפנות ותוכלו לקבל שתי גרסאות להמרה דיגיטלית, אחת לייט – קרי רק המרה של מסמך בלי הרבה תוספות מסביב במחיר אחד או אם צריך להכין לו תוכן וירטאלי ועוד במחיר אחר אבל בכל מקרה מחיר הוגן ומיוחד על מנת שיסיר לכם את הדאגה וייאפשר לכל לקוח שלכם לצפות במסמכים שלכם באופן שהלקוח שלכם יהיה רגוע, לא ידאג אולי חלילה המסמך שלכם נגוע במשהו וגם אם ברור לכולם שהמסמך נקי וכך תוכלו להיות שקטים, לתת לציבור המשתמשים שלכם פתרון מדהים ויפה והכי חשוב שלא ידאגו ויהיו רגועים.


תצפו בכתבה, אני מאמין שהיא מדברת בעד עצמה ולאחר מכן, אתם מוזמנים לפנות דרך מנגנון יצירת הקשר ומבטיח לכם מענה הוגן, מהיר, מקצועי ואיכותי ומחיר הכי טוב שרק אפשר כדי לתת לכם לעבור את הבעיה הזו בדרך נוחה, בטוחה ובלי לשלם שטר משכנתא.

צפו בכתבה שפורסמה – לחצו כאן

יצירת קשר

אני כבד שמיעה ולכן תקשורת היא רק וירטואלית

ניתן לשלוח הודעות או במייל או ווסטאפ

כתובת אימייל: yoqva@inter.net.il

מספר טל. נייד להודעות: 052-6770011

לחצו על אייקון

ווסטאספ לקישור

מהיר בווסטאפ

יצירת קשר מהיר
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

כל הזכויות שמורות לאתר הפורמט הדיגיטלי שלי - יוסי קווטינסקי - 2020